Опубліковано

Ми відкрились!

Ювелірний бренд SaSHo&M представляє жіночі та чоловічі ювелірні колекції для людей з високими життєвими вимогами, людей, які перемагають стереотипи та віддають перевагу статусності, стилю й розкоші. Ювелірний бренд SaSHo&M — це дорогоцінності з особливим характером, для сильних і впевнених в собі, для тих, хто не визнає буденності.
Бренд SaSHo&M виріс із пристрасного захоплення ювелірними прикрасами. Перші вироби вигадувалися та створювалися «для себе». А підвищена зацікавленість прикрасами з боку друзів і оточуючих, а також бажання придбати «такі ж самі» надихнули на створення SaSHo&M.
Кожна прикраса SaSHo&M створюється для Вас — з душею та від усього серця!
«Голос краси звучить тихо: він проникає тільки в самі чутливі вуха»
Ювелірний бренд SaSHo&M швидко отримав популярність своїм творчим підходом до створення жіночих і чоловічих прикрас та яскравими дизайнерськими рішеннями. Прикраси від SaSHo&M — часом епатажні, але завжди стильні та статусні речі, які завжди підкреслюють індивідуальність їх власника.

Кожен виріб заворожує плетенням металевих візерунків і блиском дорогоцінних каменів. З першого погляду вони підкорюють своєю несхожістю на інші, а також готичним стилем виконання. Кожен ювелірний виріб – філософія та яскравий образ, який розповідає свою легенду. Стандартним рішенням немає місця, приорітет – нестандартність і глибокий підтекст ідеї.

Вже за перший рік роботи бренд на Міжнародній виставці в Одесі «Ювелірний салон-2016» отримав заслужену нагороду — диплом «За якість виробів, художню своєрідність та новизну ідей».

А яскравий і неординарний гарнітур «Earth`s Core» від Sasho став переможцем в номінації «Найкраща ювелірна прикраса» на міжнародній виставці «Ювелір Експо Україна-2016». В перекладі назва гарнітуру означає «Земне ядро». Ці виконані в єдиному стилі масивні золоті кільце та сережки символізують людину, яка тримає на долоні ядро Землі: сплетена з листя рука переходить у відкриту долонь, що тримає чорну перлину.

Жіноча й чоловіча колекції ювелірного бренду SaSHo&M — це кільця, сережки, запонки, підвіси, кулони, браслети, броші, персні, прикраси на індивідуальне замовлення, – будь-які прикраси для людей з високими життєвими вимогами, прикраси для Вас!

Для жінок

Колекція SaSHo&M для жінок — ода Вашій індивідуальності й шарму, слабкості й силі, ода Вашій чуттєвості. Стануть яскравим штрихом та родзинкою кожного Вашого образу.
Бренд представляє прикраси для екстравагантних жінок, які стають музами та залишаються в серці. Ювелірні аксесуари виразні, завдяки своєму незвичному дизайну й дорогоцінним вставкам, підібраним з особливою ретельністю. Чорні перли запрошують здійснити подорож в глибини уяви. Смарагд, що зачаровує та підкреслює чарівність очей. З металу сплітається вишукане й ніжне мереживо. Якщо ви хочете стати власницею розкішних прикрас, які вищі за моду, — вашим вдалим вибором стануть ювелірні аксесуари SaSHo&M.

Для чоловіків
Колекція SaSHo&M для чоловіків — це речі, які підкреслять Вашу сильну життєву позицію й статусність. Стануть необхідним акцентом Вашого образу. Вироби лаконічні й у той самий час – розкішні. Не дарма обличчям ювелірного бренду прикрас SaSHo&M є людина з бездоганним стилем — легендарний голкіпер київського «Динамо» Олександр Шовковський.
Стильні запонки – ювелірний аксесуар, який розкриє індивідуальність свого власника, розповість про його увагу до дрібниць й продемонструє гарний смак.

Обирайте ексклюзивні прикраси, які стануть частиною вашого іміджу, будуть демонструвати гарний смак і говорити про Ваш високий статус. Дорогоцінності SaSHo&M відповідають найвищим вимогам.

5 коментарів до “Ми відкрились!

  1. Класс!

  2. Процветания и вдохновения!!!

  3. Саша, спасибо за молодость, искренне, Удачи!!!

  4. Чи планується українська версія сайту?
    Ком.уа російською неприйнятно

    1. Тарас, дякуємо за ваш коментар! Якщо ви перейдете у меню, там є вибір мови, яку можна замінити на українську 🙂

Коментувати не дозволено.