Опубліковано

Корона, гідна королеви!

10 серпня 2017 року в Києві відбувся фінал конкурсу краси «Міс Україна Всесвіт-2017». Володаркою титулу «Міс Україна Всесвіт-2017» стала 18-річна киянка Яна Краснікова, якій вручили неймовірну корону, гідну справжньої королеви.

Корона — шедевр ювелірного мистецтва від Київского Ювелірного Заводу, на створення якого майстрів КЮЗ надихнула краса українських жінок.

Над створенням цього ювелірного дива працювали більше 10 майстрів протягом кількох місяців. Корона виготовлена за всіма правилам ювелірного мистецтва – вишукані голубі топази в обрамленні витончених повітряних завитків з сяючих розсипів діамантів.

Для створення унікальної корони ювеліри використали 93 топаза і 1353 діаманта. Чиста вага корони складає 450 граммів білого золота, а в роботі над короною було використано близько 1 кг дорогоцінного металу.

Особлива гордість ювелірів — це неповторні українські топази, які додають короні вишуканої легкості та сяйва. Вік цих унікальних топазів родом з Володарського родовища складає близько 2х міліардів років. Це одне з найдавніших родовищ у світі, тому і енергетика самоцвітів надзвичайно сильна!

Унікальна корона стане перехідною та буде прикрасою та головним аксесуаром для майбутніх володарок титулу «Міс Україна Всесвіт».

Джерело: «Miss Ukraine Universe» / http://www.missukraineuniverse.com.ua