Опубліковано

«Рідкісні коштовності» на лондонській виставці Masterpiece

Лондонський ювелірний магазин Hancocks представив низку неймовірних коштовностей на виставці ювелірних «шедеврів» — Masterpiece London.

В Лондоні завершився головний художній та антикварний показ для покупців і колекціонерів з усього світу. Велику увагу відвідувачів виставки отримали: вікторіанське намисто з рубінами, рожевими сапфірами і діамантами, яке раніше належало Анні, графіні Росса (Ірландія); розкішна діамантова підвіска Black, Starr and Frost; рідкісне кольє з 50-х, виконане Van Cleef & Arpels у вигляді застібки-блискавки.

Вікторіанське намисто графіні Росса з рубінами, рожевими сапфірами і діамантами. Фото: Hancocks London

Вікторіанське намисто вважається предметом «королівської гідності». Воно містить чотирнадцять розташованих за зростанням складних вставок, в центрі кожної з яких міститься огранений овалом або «кушоном» рубін або рожевий сапфір в оточенні вінця з діамантів старої огранки.

Усього на намисті умістилися 17 рубінів і 16 рожевих сапфірів, які в сумі важать 51,71 карати, і всі вони – бірманського походження. А діамантів старої огранки на намисті — на 20 каратів сумарної ваги.

Діамантова підвіска Black, Starr and Frost. Фото: Hancocks London

Алмазная підвіска прикрашена діамантом 5,2 карати старої грушоподібної огранки четвертого (VVS2) ступеню чистоти і першої (D) групи кольорів.

Кольє-блискавка Van Cleef & Arpels. Фото: Hancocks London

Золоте кольє-блискавка Van Cleef & Arpels виготовлено з жовтого золота 750-ї проби та інкрустоване 206 іскристими діамантами різної форми огранки.

На виставці Masterpiece були представлені видатні зразки ювелірного мистецтва і дорогоцінних каменів — найкращі з найкращих.

Джерело: jewelleryfocus.co.uk