Опубліковано

Бренд SaSHo став тричі лауреатом на виставці «ЮВЕЛІР ЕКСПО УКРАЇНА»

Роботи ювелірного бренду SaSho стали лауреатами трьох категорій під час конкурсу «Краща ювелірна прикраса року». Конкурс проходив в рамках виставки «Ювелір Експо Україна-2017», яка проходить два рази на рік – навесні і восени.


Так, запонки «Феміда» були визнані лауреатами в номінації «Краще серійна прикраса». У номінації «Краща ювелірна прикраса» лауреатами стали сережки «Кропива». І ще один лауреат, але вже в номінації «Краща чоловіча прикраса» – це запонки «Ключі».


Всього в конкурсі брало участь 57 робіт. Учасники боролись за Гран-Прі конкурсу, а переможцем і окремо лауреатом можна було стати в 7 номінаціях. Нагадаю, що конкурс «Краща ювелірна прикраса року» – це презентація оригінальних, ексклюзивних і неперевершених ювелірних шедеврів, змагання кращих майстрів ювелірної справи за право називатися кращим з кращих. Переможцем цієї номінації в 2016 році став наш ювелірний бренд – SaSHo – з гарнітуром прикрас «Earth`s Core».


Сама ж виставка «Ювелір Експо Україна» – це майданчик, щорічно збирає понад 25 тисяч відвідувачів. Вона дає унікальну можливість представити свою продукцію і презентувати новинки.

І додамо, що виставка є найбільшим галузевим форумом України, який цього року зібрав понад 250 компаній – провідних виробників ювелірних виробів України та зарубіжжя, відомих ювелірних будинків і бутиків, які є законодавцями мод в ювелірному сегменті.