Опубліковано

В Києві 16-19 листопада 2017 пройде міжнародна виставка «Ювелір Експо Україна»

З 16 по 19 листопада 2017 року в Києві пройде найбільша виставка ювелірних виробів і прикрас «Ювелір Експо Україна 2017», в якій беруть участь найкращі з найкращих: відомі представники ювелірної галузі з усіх регіонів України та зарубіжжя, які покажуть свої яскраві та різноманітні ювелірні колекції.

Щорічна виставка «Ювелір Експо Україна» — центральна подія для всіх ювелірів України. Проходить виставка двічі на рік — навесні та восени. Традиційним місцем проведення є виставковий центр «КиївЕкспоПлаза».

На виставці можна буде познайомитися з сучасними тенденціями розвитку ювелірного мистецтва, придбати різні вироби та прикраси з дорогоцінних металів, унікального дорогоцінного натурального каміння, зокрема, ексклюзивні авторські роботи, які представлять відомі ювелірні компанії та приватні майстри-ювеліри.

Виставка «Ювелір Експо Україна» — це завжди насичена програма, що включає: презентації, покази ювелірних прикрас, семінари, конференції та конкурси, які зацікавлять не тільки спеціалістів і професіоналів ювелірної справи, але й просто поціновувачів прекрасного.

В рамках осінньої виставки «Ювелір Експо Україна» відбудеться знакова подія — конкурс «Найкраща ювелірна прикраса року», презентація оригінальних, ексклюзивних і неперевершених ювелірних шедеврів, змагання найкращих майстрів ювелірної справи за право назвати себе найкращими з найкращих. Переможцем цієї номінації в 2016 році став наш ювелірний бренд — SaSHo — з гарнітуром прикрас «Earth`s Core».

Виставка подарує вас масу позитивних емоцій, незабутніх вражень, вона є щирим джерелом натхнення та нових ідей для творчості. Запрошуємо вас відвідати виставку й насолодитися філігранними роботами майстрів ювелірного мистецтва.

16-19 листопада 2017, «КиївЕкспоПлаза» — міжнародна виставка «Ювелір Експо Україна 2017»!