Опубліковано

Чорні перли

Перли – головний ювелірний тренд наступного сезону. У цьому впевнені стилісти та ювеліри. Особливо популярним стають перли чорного кольору.

Сучасні ювелірні салони пропонують широкий асортимент прикрас з перлів, однак знайти натуральні мынерали все складніше і складніше. Але не для нас. Ювелірний бренд SaSHo&M незабаром запускає в продаж нові ексклюзивні прикраси, інкрустовані чорними перлами. І виглядають вони заворожуюче! І не тільки тому, що наші ювеліри роблять прикраси неперевершеними. Роботи інкрустовані натуральним мініралом – чорною перлиною, що не піддається обробці.

Між іншим, якщо раніше цей мінерал використовували в консервативних і класичних коштовностях, то сьогодні перлини використовують в різних поєднаннях: наприклад, один з найбільш затребуваних ювелірів Нью-Йорка Пейдж Новік прикрашає їм довгі сережки-палички, а ювелір Саскія Дієз використовує його як застібку на підвісках для досягнення необхідного ступеня недбалості в образі.

Для тих, хто не знає, природа створила 8 конфігурацій перлів: неправильна форма, кнопка, сфера, овал, півколо, груша і коло.

А найбільша у всьому світі перлина була занесена в книгу рекордів Гіннеса. Її назва – «Перлина Аллаха». Вага становить 6,35 кілограм, діаметр 238 міліметрів, а також 32 000 карат.