Опубліковано

Ультрафіолет – колір 2018 року

Компанія Pantone – законодавець у світі кольору – оголосила головний відтінок на наступний рік. Тепер офіційно це колір Ultra Violet, що йде в палітрі компанії під номером 18-3838.

Представники Pantone описали незвичайний відтінок як «загадковий, що пробуджує дух винахідництва та уяву, здатну кинути виклик статус-кво». Крім того, «Ультрафіолет» назвали дуже духовним і майже космічним відтінком, який надихає і підштовхує сміливіше дивитися в майбутнє.

Що стосується світу дорогоцінних каменів, то бажаючим влитися в тренд, на думку експертів, слід дивитися в бік темних перлів, аметисту, танзаніту, іоліту, шпінелі і фіолетових сапфірів. У всякому разі, багато ювелірних дизайнерів та брендів, в тому числі SaSho&M, вже анонсували ці камені і мінерали в своїх нових колекціях.

Додамо, що процес вибору фірмового «кольору року» в середньому займає у фахівців Pantone близько 9 місяців. Цей час йде на відстеження трендів і тенденцій по всьому світу до тих пір, поки серед інших кольорів не «проб’ється» один – він і стане фаворитом на наступні 12 місяців.

У минулому році відтінком 2017 став Greenery – колір свіжої зелені. А роком раніше Pantone зробили виняток і вибрали відразу два ніжних пастельних відтінка – рожевий кварц (Rose Quartz) і небесно-блакитний (Serenity).