Опубліковано

6 ювелірних виставок січня, на які ще можна потрапити

Форуми і виставки всіх мастей будуть проходити в різних країнах світу, починаючи від Японії, і закінчуючи Мексикою. Запрошення ще можна купити, власне, як і забронювати місця в готелі та замовити трансфер у організаторів. Перший виставковий форум пройде в індійському Ахмадабаді. Gujarat Gold Jewellery Show 2018 буде проходити з 5 по 7 січня. Тут представлять ювелірні вироби і камені.

В італійському регіоні Віченца буде відкрито виставку T-GOLD 2018, яка більше цікава саме ювелірам. З 19 по 24 січня можна буде побачити нові моделі машин і устаткування для золота, ювелірних прикрас та дорогоцінних металів.

У Мехіко з 23 по 25 січня пройде Expo JOYA 2018, яка буде більше присвячена ювелірним виробам зі срібла і обладнанню для їх виготовлення.

У японському Токіо з 24 по 27 січня буде відкрито виставку Girls Jewellery Tokyo 2018. І, виходячи з назви, стає зрозуміло, що присвячена вона буде виключно прекрасній половині людства. До речі, в ці ж дні в Токіо буде проходити інша ювелірна експозиція IJT 2018 – Jewellery Tokyo, на якій будуть представлені ювелірні прикраси всіх категорій та видів.

І закриває січень форум, який пройде в американському місті Тусон. Там будуть представлені всі категорії дорогоцінних каменів, металів, виробів і прикрас. Значну частину експозицій в цьому році буде віддано антикварним прикрасам.

Додам, що міжнародна виставка Ювелір Експо Україна – найбільший український майданчик – пройде в Києві у травні. Традиційно її проводять два рази на рік. Попередня проходила в листопаді 2017 року. І на ній бренд Sasho тричі став лауреатом. Так, запонки «Феміда» були визнані лауреатами в номінації «Краща серійна прикраса». У номінації «Краща ювелірна прикраса» лауреатами стали сережки «Кропива». І ще один лауреат, але вже в номінації «Краща чоловіча прикраса» – це запонки «Ключі».