Опубліковано

Що модніше цьому сезоні – золото чи срібло?

Одвічна проблема «прикраси із золота чи срібла» в цьому сезоні не актуальна, оскільки останні тенденції на ювелірному ринку оголосили модними обидва ці дорогоцінні метали і, особливо, прикраси, що поєднують золото всіх кольорів та срібло.

Сьогодні всі модні каблучки можна охарактеризувати одним словом – масивність. Каблучка із золота має займати половину пальця і ​​бути дуже широкою, щоб притягати увагу. Ювелірне золото буде модним, якщо воно виконано в рослинній або тваринній тематиці: квіти, фрукти, фігурки тварин, драконів і метеликів – ось найактуальніші орнаменти цього сезону.

Вироби з срібла сьогодні переважно будуть виконані в футуристичних мотивах, хоч вони і виглядатимуть досить екзотично на жіночих руках.

Великі кільця повинні поєднувати золото різних кольорів, срібло і великі камені в одному виробі. У цьому сезоні їх прийнято носити поверх рукавичок. В особливій пошані каблучки з топазом, дорогоцінним камінням, яке можна носити незалежно від пори року. А за прогнозами провідних ювелірів такі камені, як бірюза або перли, усунуть діаманти з першого місця рейтингу популярності. До речі, ювелірний бренд Sasho раніше анонсував новий виріб у своїй колекції – це кільце «Core» (див. на фото), інкрустоване чорною перлиною. Цей прекрасний мінерал тримає золота рука, загорнута в листя плюща, які виконані з білого, жовтого і рожевого золота!

Додамо також, що прикраси в етнічному стилі, які комбінують золото, срібло, цінні породи дерева і слонову кістку, залишилися в моді з минулого сезону. Адже основні модні тенденції – екзотика і масивність – в цих виробах відображені в повній мірі.