Опубліковано

Каблучки з діамантами – лідер серед ювелірних виробів

Найбільш продаваним ювелірним виробом цього святкового сезону стали каблучки та перстні з діамантами. Дослідження, проведене компанією Master Jewelers, свідчить про те, що споживачі віддавали перевагу унікальним і вишуканим ювелірним виробам.

За популярністю, прикраси, продані протягом святкового сезону розташувалися наступним чином:

  1. Каблучки з діамантами та перстні;
  2. Підвіски;
  3. Сережки з діамантами;
  4. Сережки;
  5. Каблучки з іншими дорогоцінними каменями;
  6. Браслети.

Серед ювелірних брендів в лідерах Pandora, Clogau і Swarovski, а серед годинникарів Bering і Citizen. При цьому серед ексклюзивних ювелірних виробників на українському ринку рейтингові позиції займає ювелірний бренд Sasho. Тут ви можете підібрати для себе або для своєї близької людини унікальну коштовність, виготовлену нашими майстрами вручну.

В цілому ж ювеліри та експерти вбачають повернення до більш дорогих ювелірних виробів, що містять діаманти або інші дорогоцінні камені. Постійні інвестиції в маркетинг діамантів і кольорових дорогоцінних каменів стали приносити свої дивіденди.

І також додамо, що роздрібні торговці, які мають на додаток до магазинів власні онлайн платформи продажів, повідомляють про непогане збільшення продажів саме дорогого сегменту ювелірних виробів, в порівнянні з 2016 роком.