Опубліковано

Стали відомі ювелірні тренди цього року

Експерти і ювеліри практично єдині в думці, що ювелірні тренди-2018 мало чим відрізнятимуться від трендів 2017 року. У моді як і раніше залишаються сережки із золота, інкрустовані розсипом коштовних каменів. Модницям, які придбали в минулому сезоні такі золоті сережки, дуже пощастило. А ось з приводу того, що кращі друзі дівчат – діаманти, можна посперечатися. Принаймні, в цьому році популярними також обіцяють бути смарагди, топази, рубіни, аметисти і перли, особливо чорні. Також популярним буде оригінальне поєднання відразу декількох варіантів каменів і металів, як в сережках «Кропива» від бренду Sasho.

Що стосується дизайну, то і тут все без змін – великі, довгі сережки з чистого золота залишаються кращою прикрасою для світських левиць, і відповідно, для тих, хто вважає їх іконами стилю.

Найбільш поширена тематика сережок в наступному році – це різноманітні геометричні фігури, квіти, листя, птахи, метелики, зірки, кільця, краплі, сердечка і все в такому ж дусі.

Окрім цього у 2018 році будуть вітатися ювелірні вироби, як з жовтого, так і з червоного і білого золота. Не менш популярним буде і срібло. Такі прикраси, як кільця, браслети, ланцюжки та кольє в цьому модному сезоні вразять своєю об’ємністю. Ще один тренд моди полягає в носінні відразу декількох ланцюжків та браслетів і чим їх більше, тим краще. Те ж саме стосується каблучок.