Опубліковано

День Святого Валентина: Sasho роздає подарунки і радить що купити

Не за горами День Святого Валентина – мабуть, одне з найромантичніших свят року. Молоді люди дарують своїм коханим квіти – обов’язковий атрибут романтичного вечора. Чоловіки, крім квітів, дарують коханим прикраси – каблучки, сережки або кулони. Вільних столиків в цей день немає ні в одному кафе або ресторані, а кількість закоханих пар на один квадратний метр просто зашкалює.

Один на один з вибором подарунку залишаються практично всі чоловіки. Тому Ювелірний бренд Sasho ділиться з вами секретами підбору прикраси для вашої коханої.

Каблучка в подарунок. Ще здавна склалися такі традиції, що каблучка вважається символом кохання і нескінченності та дарують її на знак вічної любові. Тому, якщо ви вирішили зробити своїй дівчині пропозицію на День Закоханих, то каблучка буде ідеальним варіантом.

Сережки чи кулон. Такий подарунок, подарований коханій дівчині, говорить про ваші щирі почуття ясніше, ніж слова, але при цьому ні до чого не зобов’язує, як каблучка. І такий подарунок теж є традиційним на День Святого Валентина.

Колекція наших прикрас спеціально розроблена дизайнерами Ювелірного бренду Sasho так, щоб не залишити вашу кохану байдужою. Підкреслити свої почуття, її красу, розтопити кригу, розпалити вогонь або викликати захват – про все це вже подбали наші майстри. Вам залишається тільки придбати прикрасу.

При замовленні ювелірного виробу до 14 лютого включно Ви отримуєте подарунок від Ювелірного бренду. Кожен подарунок – унікальний, як наші ювелірні вироби. І цей комплімент від Sasho Вас точно не залишить байдужим.

Зробити замовлення Ви можете у нас на сайті або по телефону. Не пропустіть унікальну можливість, потіште своїх близьких. Ексклюзивний подарунок SaSHo чекає саме Вас.