Опубліковано

Великі алмази добувають все частіше

Алмазодобувна компанія Gem Diamonds повідомляє про черговий особливо великий алмаз, здобутий на руднику Letseng в Лесото. Камінь важить 152 карата і відноситься до типу IIa алмазів. Він став уже шостим алмазом вагою понад 100 карат, здобутим на Letseng спочатку цього року.

Як ми повідомляли раніше, в січні Gem Diamonds добула алмаз вагою 910 каратів, який на думку компанії, є п’ятим за своїми розміром алмазом в історії.

Додамо, що рудник Letseng в Лесото є одним з найбільших постачальників особливо великих алмазів на світовий ринок в останні роки, 70% часткою в руднику володіє Gem Diamonds, інші 30% належать уряду Лесото.

До речі, очікується що торгівля діамантами залишиться на високому рівні в березні, оскільки китайські ювеліри повернуться з відпусток, і будуть поповнювати запаси, розпродані протягом святкового сезону. Але в зв’язку з ростом цін на алмазному ринку, цей сектор буде знаходитись під тиском, і прибуток ювелірів в нових партіях знизиться.

У той же час ювеліри Sasho у відпустку не йдуть. Вони працюють для вас, щоб в будь-який час року ви могли потішити себе або своїх близьких нашими унікальними коштовностями!