Опубліковано

Каблучки та перстні – вишуканий атрибут мужності

Це зараз ми звикли до того, що ювелірні прикраси – прерогатива жінок. А раніше це були атрибути сили, влади і багатства, що належали переважно чоловікам – господарям життя. Перші чоловічі печатки з’явилися ще в Стародавній Месопотамії, вони символізували високе походження роду, їх носили на спеціальному ланцюжку на шиї. Зараз символічне значення прикрас втрачено, але представники сильної статі, як і раніше прикрашають себе каблучками та перстнями.

У домашніх умовах досить просто визначити якість прикраси: киньте каблучку на тверду пряму поверхню і прислухайтеся до звуку: якщо він дзвінкий і чистий, значить, каблучка хорошої якості, а якщо глухий – виріб піддавався перепайці, що може погано позначитися на його зносостійкості.

При купівлі будь-якого виробу з дорогоцінних металів варто звертати увагу і на штамп проби з внутрішньої сторони. Якщо його немає, то він є підробкою.

Інкрустований камінь можна підбирати не тільки з точки зору його огранювання, адже вважається, що у кожного каменю є певні властивості. Наприклад, діаманти символізують чисту і справжню любов, рубін – пристрасть, смарагд – щастя.

Ювелірний бренд Sasho пропонує вам унікальні чоловічі прикраси, виконані ексклюзивно нашими ювелірами. Ви можете підібрати прикрасу на свій смак у нашому каталозі.