Опубліковано

Кращі друзі дівчат на 8 березня – це прикраси від Sasho

Перед святковим днем ​​8 березня чоловіки починають масово закуповуватися подарунками. За даними рітейлерів та онлайн-майданчиків найбільше цікавляться ювелірними прикрасами та парфумерією.

Традиційно, перед святом чоловіча аудиторія збільшується в кілька разів. Наприклад, ювелірними виробами цікавляться 47% чоловіків, а парфумерією – 40%. Серед ювелірних виробів популярні браслети, кільця і ​​сережки.

Ювелірні прикраси, особливо такі універсальні, як перли, золото і діаманти – завжди будуть в моді. До того ж, такий подарунок точно викличе захват вашої коханої. Перш ніж вибирати каблучку або підвіску, придивіться – можливо, ваша супутниця полюбляє прикраси певної гами або з певних матеріалів. Розмір можете спробувати «вивідати», а можете непомітно і ненадовго «позичити» якусь каблучку у дівчини – ми підберемо розмір і зробимо все за вас.

До слова в колекції ювелірного бренду Sasho є унікальні жіночі каблучки, які символізують місяці року. І ми більш ніж упевнені, що одна з цих чудових прикрас буде підкреслювати красу і характер вашої коханої!