Опубліковано

Бездоганний 8 каратний рожевий діамант виставлений на торги Christie’s

ТОП-лотом весняних торгів аукціонного дому Christie’s в Нью-Йорку стане каблучка з 8,42 каратним рожевим діамантом. Як повідомили в аукціонному домі, центральний елемент прикраси, фантазійно рожевий діамант подушковидної огранки, має найвищу чистоту VVS1 і бездоганну якість. З обох сторін діамант доповнений більш дрібними, білими діамантами ограновування багет. За оцінками аукціонного будинку, ціна цього лота на торгах складе від 4 до 6 мільйонів доларів.

Наступним лідером серед на аукціоні стане каблучка Cartier з синім і рожевим діамантами. Обидва діаманта в прикрасі мають грушоподібне огранювання. Фантазійно рожевий діамант має вагу 2,85 карата і чистоту I1, а фантазійний насичено синій діамант важить 2,42 карата, і володіє чистотою VS2. Сама каблучка виконана з платини, має клеймо Cartier і мітку виробника. За попередньою оцінкою, за цей лот на аукціоні вдасться виручити від 3 до 5 мільйонів доларів.

Нагадаю, основні лоти аукціону можна буде побачити з 13 по 16 квітня в Рокфеллер центрі, а сам аукціон Magnificent Jewels відбудеться 17 квітня.