Опубліковано

Блакитні діаманти не в моді

Аукціонний будинок Sotheby’s провів в Гонконзі свої весняні торги «Magnificent Jewels and Jadeite». Один з ТОП-лотів аукціону, каблучка з блакитним діамантом вагою 14,18 карат не зуміли продати за рекордну суму, як передбачалося раніше. З огляду на нинішню популярність кольорових діамантів і рекордні показники продажів в Гонконзі, цей лот оцінювався в діапазоні від $ 5,9 до $7,7 млн, але так і не зміг досягти навіть нижньої межі своєї оцінки.

В результаті другим за вартістю лотом на аукціоні стала пара сережок з бездоганними білими діамантами. Сережки створені з діамантів грушоподібного ограновування вагою 13,01 і 12,97 карат, і доповнені круглими діамантами в 1,03 і 1,01 карата. Згідно сертифікатів GIA всі діаманти мають найвищий колір D, бездоганну чистоту та ідеальну симетрію. Прикраси були створені з алмазів типу IIa, які зараз є хімічно чистими і мають виняткову оптичну прозорість.

До початку торгів цей лот оцінювався в діапазоні від $ 2,6 до $ 3,4 млн. У результаті торгів в залі і по телефону, сережки з діамантами були продані за $ 2,95 млн