Опубліковано

Віденський бал, присвячений спортивним досягненням: хто бере участь в добродійності

У Київській мерії пройшов щорічний благодійний Віденський бал, який відвідали багато зірок українського шоу бізнесу та спорту.

Благодійний бал у цьому році був присвячений спорту, так як незабаром в столиці України відбудеться фінал Ліги Чемпіонів – подія, на яку чекають мільйони шанувальників футболу з усього світу. Тематика балу визначила і основні аукціонні лоти, які були переважно від відомих спортсменів.

Серед учасників на балу були і українські футболісти: Олександр Шовковський, Андрій Пятов і Олексій Михайличенко. Разом зі своїми коханими вони станцювали галоп. Фотографією з заходу власник ювелірного бренду SaSho поділився в своєму Instagram.

Крім того, Олександр Шовковський представив на благодійному аукціоні свій лот. Ще один спортивний лот – футбольний м’яч з Євро-2012, – від віце-президента УЄФА Григорія Суркіса викупив сам же власник за 200 тисяч гривень. Проте, він віддав його своєму конкуренту, який пропонував 190 тисяч. Однак, за однієї умови – заплатять обидва. Тому, м’яч пішов з молотка за 390 тисяч гривень.

Також на благодійність свої боксерські рукавички віддав Віталій Кличко, а ракетку – тенісистка Еліна Світоліна.

Цього року бал в Києві відвідали селебрітіс, серед яких Наталя Могилевська, Катя Осадча, Вадим Олійник. До слова, Могилевська навіть презентувала на балу свій лот – книгу власного авторства.

Зібрані кошти спрямують на потреби столичного Центру реабілітації дітей з інвалідністю.