Опубліковано

Колір настрою синій: ціни на трендові камени зросли

Фонд Fancy Color Research опублікував результати моніторингу цін кольорових діамантів в першому кварталі 2018 року. Так, згідно з моніторингом, середні ціни на фантазійні діаманти синіх і блакитних відтінків виросли на 5%, в порівнянні з першим кварталом минулого року. Найбільше зростання серед них показали діаманти яскраво синього відтінку вагою в 2 карата.

При цьому другий квартал поспіль падають середні ціни на фантазійні рожеві діаманти. У першому кварталі 2018 року, падіння склало 1,7%, і було різноспрямованим, деякі, особливо популярні кольори і фракції, такі як яскраво рожеві діаманти в два карати змогли продемонструвати невелике зростання.

Продовжили триваюче вже кілька років падіння і діаманти жовтих відтінків. Середній індекс цін на жовті діаманти, порівняно з першим кварталом 2017 року впав на 0,6%.

Додамо, індекс Fancy Color Diamond, розраховується фондом Fancy Color Research, на підставі моніторингу вартості кольорових діамантів в трьох центрах торгівлі: Гонконгу, Нью-Йорку і Тель-Авіві.