Опубліковано

Олександр Шовковський презентував книгу про своє футбольне життя

Власник ювелірного бренду SaSho написав автобіграфіческую книгу «Все в твоїх руках». Презентація відбулася 2 червня в «Мистецькому арсеналі». Ця книга – в першу чергу, історія легендарного голкіпера київського Динамо, збірної України, а тепер власника ювелірного бренду «SaSHo», історія його кар’єри, історія всіх подій, які були в житті Олександра Шовковського.

У книзі екс-воротар розповідає про те, які переживання були всередині нього, що супроводжувало вдалі і не дуже хороші моменти, через які йому доводилося пройти. Це наочний посібник про те, як потрібно справлятися зі стресами, із зірковою хворобою.

«І, в той же час, це книга, де можна знайти підказку, як уникнути тих чи інших помилок, які свого часу припустився я. Я думаю, що книга пізнавальна. Чесно скажу вам, коли я перечитував її в перший раз, а перечитував я її багато разів, я це робив з величезним задоволенням», – розповів Олександр Шовковський.

Крім того, СаШо анонсував вихід цієї книги українською мовою.

«Обов’язково ця книжка вийде рідною державною мовою. Ми плануємо її презентувати у Львові восени з невеликими доробками і редагуванням. Дякую усім за розуміння, допомогу і терпіння», – підсумував Шовковський під час презентації.

1 коментар до “Олександр Шовковський презентував книгу про своє футбольне життя

  1. […] начале июня легендарный голкипер киевского «Динамо» представил публике автобиографическую книгу «Все в тв…, побывал на мотофесте, а на днях умчался на своем байке […]

Коментувати не дозволено.