Опубліковано

Книга Шовковського «Все в твоїх руках»: Неймовірний успіх та визнання!

Книжковий Арсенал закінчився. І як написав на своїй сторінці у Facebook власник видавництва КМ-Букс Ярослав Маринович, він вперше на Арсеналі бачив таку чергу, щоб підписати книгу Александра Шовковського.

«Неймовірний успіх та визнання! Браво, Олександр!», – написав Ярослав Маринович, – «Я не очікував, що три дні поспіль його шанувальники постійно будуть приходити та спілкуватись з ним. Такого я не бачив ні на одній виставці у жодного автора.»

Це книга про футбол, про особисте. Вона підводить підсумок певної частини життя Олександра і буде цікава всім читачам. Нагадаємо, як казав на презентації безпосередньо колишній голкіпер і нині власник ювелірного бренду SaSHo, ця книжка обов’язково вийде рідною державною мовою. Її планують презентувати у Львові восени з невеликими доробками і редагуванням.

Власне, книгу вже встигли проаналізувати. Український спортивний журналіст Семен Случевский склав свою рецензію на книгу легендарного воротаря київського «Динамо» і збірної України. На переконання Случевського, СаШо придумав своїй книзі дуже ємну назву. Головний титр охоплює і суто голкіперський сенс, і загальнолюдський.

«Перше він доказово ілюструє однією фотографією з багатої підібраної ним колекції, наприклад, фотографією своїх дитячих років: вишикувана команда хлоп’ят в динамівській формі. Польові гравці впевнено поставили ноги на м’ячі, а двоє хлопчаків у воротарських рукавичках, включаючи юного автора, дбайливо тримають м’ячі в руках. До цієї фотографії Саша підібрав дуже влучний текст : «М’яч у руках – відмітна ознака воротаря».

Ці слова служать читачеві містком-переправою до загальнолюдських оцінок: доля кожної людини і в досягненнях, і в непростих випробуваннях – в його руках. Протягом всієї книги Шовковський чітко доводить цю ідею власними спогадами і роздумами. СаШо вміє здивувати. Тим і цікавий.» – написав Семен Случевський.