Опубліковано

Острівна романтика: Олександр Шовковський з коханою на Кіпрі

Олександр Шовковський всією душею насолоджується цим літом: на початку червня легендарний голкіпер київського «Динамо» представив публіці автобіографічну книгу «Все в твоїх руках», побував на мотофесте, а днями помчав на своєму байку назустріч морському бризу на узбережжі Кіпру. Компанію йому склала незмінна супутниця, його кохана Марина Кутепова.

Разом пара роз’їжджала по наймальовничіших куточках «острова кохання», а також побувала на весіллі друзів. Мабуть, цей урочистий і відповідальний момент в житті близьких людей вельми зворушив Олександра Шовковського, і він віддався розлогим роздумам про любов, поділившись ними з більш ніж 25 тисячами шанувальників в інстаграмі. Футболіст оспівав оду цьому прекрасному почуттю і дав йому безліч визначень, завершивши словами: «Для нас зараз любов – це два шолома на мотоциклі і безмежний простір для подорожей наших душ ❤». Ось така острівна романтика!

Любовь – это то чувство, которое дарит человеку крылья. Любовь заставляет творить, любовь – это вдохновение в чистом виде. Искусство без любви невозможно. Все сказанное, написанное, спетое и сыгранное посвящалось именно этому великому чувству. Настоящая любовь – это труд. Ведь чтобы быть счастливым рядом с другим человеком, нужно принимать объект любви таким, каков он есть. Любовь не терпит условностей и ограничений, шантажа и ревности. Это трепетное, хрупкое чувство легко разрушить. Нельзя любить за какие-то достоинства, любить можно только вопреки недостаткам. Многие путают любовь с жаждой обладания чем-то. Но любовь не терпит собственничества. Любовь – это когда человек отдает всего себя. Это жажда понять, почувствовать другого человека, защитить его, облегчить его проблемы, забрать его боль. Любовь открывает все лучшее, что есть в человеке. Влюбленный человек способен на подвиги, он сможет преодолеть все препятствия. Это чувство очень сложно описать словами, на то оно и чувство. Любовь нужно ощущать. Для нас сейчас, любовь, это два шлема на мотоцикле и безграничное пространство для путешествий наших душ ❤ На свадьбе у наших друзей!

Допис, поширений SaSHo (@aleksandrshovkovskyi)

Марина Кутепова теж не скупилася на красномовні пости про свободу і внутрішньому польоті, не забуваючи при цьому справно фотографуватися.

А сьогодні Олександр, відпочив і натхнений, повернувся до Києва з вельми важливого приводу – привітати сина Владислава, який став магістром Київського інституту міжнародних відносин.