Опубліковано

WD Lab Grown створили найбільший у світі синтетичний діамант

Лабораторія WD Lab Grown Diamonds створила, за їхнім твердженням, найбільший в світі синтетичний діамант, створений за технологією CVD.

Діамант круглого ограновування, важить 9,04 карата і має чистоту VS2. З ним лабораторія перевершила свій же власний рекорд синтетичного діаманта, який важив 6 карат.

Жоден інший виробник CVD-алмазів на даний момент не наблизився до такого розміру і якості. До речі, WD Lab Grown Diamonds надалі працювати над створенням ще більших і якісних синтетичних діамантів

Додамо, спочатку огранки діамантів створювалися виходячи з їх природної форми. Тільки на початку ХХ століття в пошуку можливості поліпшити передачу краси діаманта почали застосовувати теоретичні розрахунки, що враховують оптичні властивості, які забезпечать каменю максимальну передачу гри світла. Основною проблемою даного виду діамантів є дуже велика втрата ваги, від початкового каменю. Так в круглому діаманті вона зазвичай становить понад 50% від природного алмазу, що в свою чергу негативно позначається на його ціні, такий діамант буде завжди дорожче будь-якої іншої огранки.