Опубліковано

13 образів і діаманти за $ 4,5 мільйона: Експерти підрахували вартість нового відеокліпу Дженніфер Лопес

Голлівудська акторка Дженніфер Лопес своїм останнім кліпом знову нагадала крилатий вислів про те, що «кращі друзі для дівчини – це діаманти».

Так, експерти підрахували, що в своєму новому кліпі на пісню Dinero Джей Ло не тільки демонструє рекордну кількість образів – цілих 13, а й супроводжує свої луки прикрасами на загальну суму в 4,5 мільйона доларів.

У пісні Dinero Дженніфер Лопес співає про те, як любить гроші – так що, на думку критиків, прикраси від ювелірного бренду Tiffany & Co. стали цілком логічним доповненням її образів.

Стилісти Джей Ло, що працювали над створенням її образів для кліпу, в коментарі People підкреслили, що естетика Tiffany ідеально підходила під кожен з модних луків співачки в кліпі. У той же час на питання про те, чи не заплатив ювелірний бренд за таку рекламу, представники співачки не відповіли.

До слова, американська Tiffany & Co., друга за величиною в світі мережа роздрібної торгівлі ювелірними виробами, стане однією з компаній, яка виграє в результаті торгової політики Китаю. Нагадаємо, раніше в цьому місяці Китай скоротив мита на імпорт 18 видів ювелірних виробів, перевівши їх в категорію споживчих товарів повсякденного попиту. І, на думку експертів, це додасть $0,1-0,15 до прибутку в розрахунку на акцію Tiffany, які сьогодні коштують $ 134,55 за штуку.