Опубліковано

Коштовності марії-антуанетти виставлено на аукціон

На торги аукціонного дому Sotheby`s в Женеві виставлені коштовності королівської сім’ї Бурбонів і Габсбургів. Це одна з рідкісних ювелірних колекцій, які коли-небудь були на аукціоні. До речі, ці ювелірні вироби не з’являлися на світ останні 200 років.

У 1771 році, під час підготовки до втечі з Франції, Марія-Антуанетта відправила свої коштовності в Брюссель, підконтрольний її сестрі Ерцгерцогині Марії-Христині, а з Бельгії коштовності вирушили до Відня, до племінника Марії-Антуанетти, імператора Австрії.

Колекція ювелірних виробів Марії-Антуанетти складається з діамантового кулона з перлиною, оціненого в діапазоні від $1 до $2 млн, перлового намиста в 331 перлину, з попередньою оцінкою від 200 до 300 тисяч доларів і пари перлинних сережок, оцінених в 40 тисяч доларів.

Також на аукціон виставлена ​​діамантова тіара, подарована Францем Йосипом своїй племінниці, ерцгерцогині Марії Ганні Австрійській. Цей лот, створений венеціанським ювеліром Кехертом оцінений в діапазоні від $80 до $120 тисяч.

На аукціон виставлено ще ряд ювелірних виробів з колекції ерцгерцогів, в тому числі брошку з діамантами і бірманським рубіном вагою 6,89 карат, з попередньою оцінкою від 200 до $ 300 тисяч, і каблучку з фантазійним помаранчево-рожевим діамантом в 2,44 карата.

Нагадаємо, що всі королівські коштовності відправляються в предпродажне турне, і будуть показані в Мілані, Мюнхені, Кельні, Лондоні, Нью-Йорку та Гонконгу, а фінальний показ і продаж, відбудуться 12 листопада в Женеві.