Опубліковано

Каблучка місяця – ніжний Липень

Колір зеленого листя і аромат мокрого асфальту – саме так можна описати прикрасу, яка здатна не так затьмарити собою, скільки підкреслити красу прекрасної половини людства, яка стане володаркою нашої каблучки Липень. Прикраса виконана з білого золота 585 проби, яке відповідає державному стандарту. Камінь інкрустований прекрасними смарагдами по всьому периметру.

Історія смарагду починається з Давнього Єгипту. Перші родовища стали розробляти ще з 2000 – 1500 роки до нашої ери біля берегів Червоного моря. Ці родовища були знайдені на початку 19 століття і отримали назву «Копальні Клеопатри». Шанували камінь і в Південній Америці. В індійських Ведах, смарагд називали «таким, що приносить удачу», каменем, який «сприяє збільшенню добробуту». Ймовірно тому на грудях індійських правителів – махараджів і їхніх дружин, красувалися кристали неймовірної краси.

Декілька діб кропіткої та філігранної роботи зробили його досконалим, а поєднання кольорів цієї каблучки – ідеальне. Не масивна, але, в той самий час, ніжна і чуттєва прикраса буде чудово виглядати на пальці як прекрасної та цнотливої дівчини, так і впевненої в собі і чарівної жінки. При замовленні каблучки Липень ювеліри SaSho зроблять цю прикрасу ідеальною, щоб вона впевнено  сиділа на вашому пальці та підкреслювала і доповнювала вашу красу.