Опубліковано

Офіційно: «SaSHo&M» – Золотий символ якості!

Ювелірний бренд «SaSHo&M» отримав нагороду «Золотий символ якості національних товарів та послуг-2018». Вручення відбулося 21 серпня в Президії Асамблеї ділових кіл. Відзначається, що Золотий символ якості – це логотип центральної композиції золотої скіфської пекторалі, виготовленої за 400 років до нашої ери. А сама нагорода – ознака якості, яку показують тільки кращі виробники продукції на території України. Ювелірний бренд на врученні представляли керівні партнери Олександр Шовковський та Марина Кутєпова.

Крім цього свої нагороди за кропітку, якісну і бездоганну роботу та за високий професіоналізм отримали глава відділу розробки та дизайну ювелірного бренду «SaSHo&M» Вікторія Куницька та директор ювелірної майстерні бренду Ігор Литвинов. Продукція, виготовлення якої курують співробітники SaSHo, відповідає всім стандартам якості, а послуги, які надає ювелірний бренд, відповідають всім вимогам нашої країни.

До слова, продукція, виготовлена ​​нашими ювелірами, є унікальною, оскільки кожну прикрасу наші дизайнери спочатку створюють індивідуально під кожного замовника, а потім наші ювеліривиготовляють її  вручну. Індивідуальний підхід і бездоганна якість – це те, що характеризує наш бренд.