Опубліковано

Rio Tinto продасть найбільший ярко рожевий діамант

Камінь буде проданий на щорічному Argyle Pink Diamonds Tender.

Всього на тендер цього року буде виставлено 63 діаманта загальною вагою 51,48 карата, а зірками тендера цього року, названого Magnificent Argyle, стануть шість діамантів (на фото).

Діамант Argyle Alpha (на фото, третій зліва) має смарагдове огранюванням, фантазійний, яскраво рожевий колір і вагу 3,14 карата. У компанії заявили, що він є найбільшим діамантом цього кольору за весь час проведення тендерів.

Другий діамант, названий Argyle Muse (4й зліва), володіє овальним огранюванням, вагою 2,28 карата і є найбільшим пурпурно-червоним діамантом, коли-небудь запропонованим на тендері. Як повідомили організатори, він був огранований з алмазу вагою 7,23 карата, і інші, більш дрібні діаманти з цього ж алмазу, також будуть представлені на тендері.

Інші діаманти колекції 2018 роки не такі цікаві, але їх теж можна буде придбати для своєї коштовності, яку ювеліри SaSho залюбки зроблять для вас.

Перед продажем діаманти будуть показані в Сіднеї, Гонконгу і Нью-Йорку, а сам тендер призначений на 10 жовтня.

До речі, рудник Argyle, яким володіє Rio Tinto, є єдиним в світі джерелом цих рожевих, червоних і фіолетових алмазів. Поєднання високого попиту і вкрай обмеженої світової пропозиції, продовжує підтримувати високий рівень цін на кольорові алмази Argyle.

Тендери на спеціальні діаманти фантазійних кольорів Argyle Pink Diamonds, проходять щорічно з 1984 року, зіркою минулорічного тендеру був 2,11 каратний Argyle Everglow, найбільший червоний діамант в історії тендерів Argyle.