Опубліковано

SaSHo відроджує фамільні цінності і перетворює прикраси в сімейні реліквії

Стати справжньою сімейною цінністю, яка спостерігає зміну поколінь, судилося не кожній каблучці або сережці – вибирати слід лише виняткове. Прикраси набувають статусу реліквій, а дорогоцінні камені і метали, з яких вони зроблені, сяють якось особливо яскраво. У майбутньої сімейної реліквії повинна бути своя «легенда»: історія дарування, пов’язана з певним життєвим періодом або, наприклад, конкретною датою. І ювелірний бренд SaSHo відроджує цю традицію – передавати прикрасу з покоління в покоління, перетворюючи її, таким чином, в сімейну реліквію і повертаючи їй значення символу часу і легенди.

Це важливо – взяти перстень або ланцюжок з підвіскою в руки і раптом відчути тепло, яке коштовність випромінює . Вважається, що вона «вбирає» не тільки енергетику дарувальника, але і його помисли, побажання майбутньому власникові – і впливає на його подальшу долю. Якщо магії не трапляється – зробіть виняток і увімкніть звичайну логіку: з якою часткою ймовірності даний виріб «витримає» спадкоємність поколінь, не втративши «лоску»? Саме тому варіанти з біжутерією слід відкинути відразу: «потьмянілий» ланцюжок або каблучка зі стертою «позолотою» навряд чи стануть гідними шкатулки з коштовностями. На відміну від традиційних прикрас, виготовлених з дорогоцінних металів та інкрустованих коштовним камінням.

Також слід зазначити, що звичайна, нехай навіть красива каблучка, куплена в мережевих магазинах не гарантує, що ви станете унікальним власником коштовності. У нас така гарантія є. Ми не штампуємо копії – всі прикраси ювелірного бренду SaSHo виготовляють на замовлення наші кращі ювеліри. Ми робимо вашу дорогоцінну легенду унікальною.