Опубліковано

Світський захід – це також можливість займатися благодійністю

Не дивлячись на те, що весняний сезон ще не скоро, традиційно підготовка до нього стартує ще з літа. Такі особливості ювелірних і модних будинків. Але крім зовнішньої підготовки, підбору прикрас і вечірніх суконь для червоних доріжок, локацій для дефіле і занять з хореографом, більшість іменитих брендів не забувають про мету, заради якої ту чи іншу подію проводять. Тренд присвячувати захід світського характеру певній проблематиці або тенденції прийшов до нас із США. Там не буває жодного показу або фестивалю, на якому б не звучали слова підтримки і акції, присвячені тим проблемам, які виникають в суспільстві.

Наприклад, на початку року кінозірки Голлівуду вийшли в чорному кольорі на червону доріжку “Золотого глобуса” в знак солідарності з кампанією Time’s Up – кампанією по боротьбі з сексуальними домаганнями на робочому місці. На Каннському кінофестивалі світові зірки виступали єдиним фронтом проти дискрімінаціі за будь якими ознаками. А щорічний Благодійний Віденський бал, який пройшов в Києві, зібрав понад 800 тисяч гривень благодійних коштів на реабілітаційні програми столичного Центру реабілітації дітей з інвалідністю. Аукціонні лоти були переважно від відомих спортсменів, та й сам бал був присвячений спортивним досягненням. До речі, серед гостей були власник ювелірного бренду Sasho Олександр Шовковський, а також його колеги по футбольному полю Андрій П’ятов, Олексій Михайличенко, а також Григорій Суркіс.

Напередодні балу Олександр Шовковський взяв участь у відкритій репетиції дебютантів дитячого Віденського балу – юних спортсменів з інвалідністю. Він поспілкувався з дітьми, а також подарував лот для благодійного аукціону.

“Діти – це особлива каста, якщо можна так сказати. У вихованців Центру настільки багато енергії – вони буквально випромінюють тепло, незважаючи на проблеми зі здоров’ям і важкі обставини, з якими вони зіткнулися. Мені хочеться своєю участю дати їм додаткові сили, мотивацію для нових досягнень “, – сказав Шовковський.