Ювелірний бренд SaSHo&M створює ексклюзивні жіночі та чоловічі прикраси та дорогоцінні аксесуари для сильних и впевнених у собі, для людей з високими життєвими вимогами, для тих, хто обирає нестандартні рішення.

Прикраси від SaSHo&M підкреслюють індивидуальність і статусність їх власника. Кожний ювелірний виріб SaSHo&M має свій особливий характер, дорогоцінності SaSHo&M відповідають найвищим вимогам.

Ювелірний бренд SaSHo&M швидко став відомим і отримав популярність завдяки своєму творчому підходу та яскравим дизайнерським рішенням, став власником нагороди «Ювелірного салону-2016» і переможцем у номінації «Найкраща ювелірна прикраса» на міжнародній виставці «Ювелір Експо Україна-2016».

В колекції виробів з дорогоцінних металів і каміння від бренду SaSHo&M: кільця, сережки, запонки, персні, підвіси, кулони, браслети, брошки, прикраси під індивідуальне замовлення.

Для жінок SaSHo&M пропонує екстравагантні та розкішні дорогоцінності з характером,  прикраси, які стануть складовою неповторного образу.

Ювелірн вироби SaSHo&M для чоловіків — це лаконічні та статусні прикраси й аксесуари, що підкреслюють сильну життєву позицію їх власника та його індивідуальність.

Кожна прикраса SaSHo&M створються для Вас — з душею та від усього серця!