Ювелірний бренд SaSHo & M створює ексклюзивні жіночі і чоловічі ювелірні вироби і дорогоцінні аксесуари для сильних і впевнених в собі, для людей з високими вимогами життя, які віддають перевагу нестандартним рішеннями.

Ювелірні вироби з SaSHo & M підкреслюють індивідуальність і статус їх власника. Кожен ювелірна прикраса SaSHo&am має свій особливий характер, ювелірні вироби SaSHo&M відповідають найвищим вимогам.

Ювелірний бренд SaSHo&M швидко завоював славу своїм творчим підходом і яскравими дизайнерськими рішеннями, став володарем нагороди «Ювелірний салон-2016» і переможцем у номінації «кращі коштовності року» на міжнародній виставці « Ювелір Експо Україна-2016 “.

У колекції з дорогоцінних металів і каменів бренду SaSHo & M: каблучки , сережки, запонки, персні, підвіски, браслети, брошки, прикраси для індивідуального замовлення.

Для жінок SaSHo & M пропонує екстравагантні і шикарні коштовності з характером, які стануть частиною унікального образу.

Ювелірні вироби SaSHo & M для чоловіків-це лаконічні і статусні прикраси та аксесуари, які підкреслюють сильну життєву позицію свого господаря і його особистість.

Кожна прикраса SaSHo & M створена для вас-з душею і від усього серця!

 

[smartslider3 slider=2]