shovkovskyi

SaSHo

Олександр Шовковський - власник ювелірного бренду SaSHo. Разом зі своєю коханою Мариною Кутеповою не тільки заснував компанію, але і бере активну участь в розробці всіх прикрас торгової марки. Тому рука екс-голкіпера Динамо і Збірної України фактично доторкнулася до кожної коштовності виробництва SaSHo.

sasho

Бренд SaSHo заснований у 2016 році. В перший же рік став переможцем на міжнародній виставці «Ювелір Єкспо Україна 2016» у номінації «Краща ювелірна прикраса року». На наступній виставці, що проходила в 2017 році, SaSHo став лауреатом відразу в трьох номінаціях.

mission

Наша місія

Основна частина нашої роботи - це індивідуальні, статусні прикраси, виготовлені на замовлення. Ми створюємо прикраси найвищої якості для впевнених у собі особистостей, які не бажають йти на компроміси, коли йдеться про їх аксесуари і образ у цілому.

design

Філософія дизайну

Над створенням кожної прикраси працює команда професіоналів. Розробка дизайну прикраси може тривати кілька місяців, опрацьовуючи всі деталі. Камінню у наших виробах відведена одна з головних ролей, кожен з них ми відбираємо особисто і виконуємо огранювання під конкретний виріб. У кожного каменю є своя історія і характер.


Преса

Громадська діяльність, статті про нас